Voice Of Life اوای زندگی

Voice Of Life : فناوری بی نظیر سامسونگ برای نوزادان نارس

نویسنده :مدیر

با پیشرفت روز افزون فناوری ، تکنولوژی خود را در تمامی جنبه های زندگی انسان جای داده است و انتظار ما از دنیای تکنولوژی فراتر از موبایل ها ، گجت ها و ….. میباشد به طوریکه امروزه فناوری و گجت های هوشمند حتی به نوزادان نیز راه پیدا کرده است !!!! .

کمپانی سامسونگ که تا کنون در زمینه ی گجت ها و گوشی های هوشمند بینظیر عمل کرده است به تازگی نرم افزاری را در جهت کمک به سلامتی نوزادان نارس با نام تجاری Voice Of Life عرضه کرده است .

Voice Of Life

Voice Of Life چگونه عمل میکند ؟

با توجه به آخرین تحقیقات صورت گرفته روی روند شکل گیری و تکامل نوزاد نشان می دهد که مغز نوزاد برای رسیدن به میزان بلوغ ایده ال در هنگام زایمان طبیعی نیاز به شنیدن صدای قلب مادر و صدای صحبت های مادر را دارد که نوزاد نارس از این نعمت بی بهره می ماند .

مادری که دچار به زایمان پیش از زمان تخمین زده شده می شود و نوزادی نارس را به دنیا آورده می تواند با استفاده از این نرم افزار صدای تپش قلب خود را ضبط کرده و با حذف فرکانس های اضافی و تغییراتی که Voice Of Life روی آن انجام می دهد خروجی صدای نهایی را بدست آورده ، که بسیار نزدیک به صدای طبیعی می باشد که در رحم مادر شنیده می شود.

نرم افزار Voice Of Life با استفاده از بلندگوهایی که در داخل دستگاه نگه دارنده ی نوزاد نارس جاگذاری می شود صدای تپش قلب و صحبت های مادر به صورت مصنوعی ولی با همان جزییاتی که کودک باید در داخل رحم مادر بشنود برای او پخش می شود که باعث میشود به روند تکامل و پیشرفت مغز نوزاد کمک شایانی شود .

 

منبع : androidauthority

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.