دسته: top

مایکروسافت کیبورد SwiftKey را با پرداخت ۹۰۰ میلیارد تومان خرید

چند روزی است که کمپانی مایکروسافت در حال مذاکره برای خرید کیبورد محبوب و معروف SwiftKey می باشد و حالا مایکروسافت اعلام کرده است که خرید این اپلیکیشن قطعی است.SwiftKey کیبوردی ساده و شیک می باشد که از زبان شیرین فارسی نیز پشتیبانی می نماید .این کیبورد برای دو سیستم عامل اندروید و IOS طراحی شده است و در حال حاضر ، شرکت مایکروسافت با پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار مالک آن می باشد.

top / موبایل / نرم افزار / گوناگون

نویسنده :Queen

تعداد کاربران واتس اپ به یــک میـــلیـــارد رسید …..

مسنجر واتس آپ پس از ۷ سال فعالیت ، اکنون رکورد ۱ میلیارد کاربر را شکسته است
این مسنجر که توسط فیسبوک خریداری شده است مرز یک میلیارد کاربر را رد کرده و در هر ماه یک هفتم جمعیت از آن استفاده میکنند.در سال ۲۰۱۴ فیس بوک واتس اپ را با قیمت ۱۹ میلیارد دلار خرید و جالب است که بدانید که این مبلغ از بودجه سالانه ناسا بیشتر است !

top / اینترنت / موبایل

نویسنده :Queen

دامنه تلگرام Telegram.me بیستمین سایت پربازدید ایران

محبوبیت تلگرام در ایران و کسب رتبه ۲۰ الکسا !
و این در حالی است که تلگرام از دو دامنه به صورت همزمان استفاده میکند معاون پژوهشی مرکز مطالعات فصای مجازی انقلاب اسلامی درباره این موضوع گفته است : حداقل ۱۲ درصد پهنای باند کشور صرف تلگرام میشود , که این موضوع جای نگرانی دارد و لازم است که جهت جایگزینی شبکه های اجتماعی بومی، اقدام کرد.

top / اینترنت / گوناگون

نویسنده :مدیر

آیا سرما موجب خرابی باتری گوشی موبایل شما می شود ؟

چگونگی کار باتری های لیتیوم یونی و مقاومت آنها در برابر سرما …
این باتری ها با جا به جا کردن یون ها میان قطب های مثبت و قطب های منفی برای شارژ و تخلیه شارژ کار میکنند. و سرما میتوانید در جابه جایی یون ها موثر باشد در حالتی که هرچه هوا سردتر شود باتری کار نخواهد کرد و برعکس ….

top / موبایل

نویسنده :Queen

دزدیده شدن سورس کد یاندکس توسط یکی از کارمندان

سورس یاندکس پس از ربوده شدن با مبلق ۲۵ هزار دلار برای فروش گذاشته شد
یکی از کارمندان شرکت فناوری یاندکس به نام دیمیتری کروفوف پس از دستیابی و ربودن الگوریتم ها و سورس سرور این موتور جستجو با مبلغ ۲۵ هزار دلار اقدام به فروش آن در انجمن هکرهای Darknet کرده است. یاندکس تخمین می زند که این اطلاعات ۱۵ میلیارد دلار ارزش داشته باشد

top / امنیت

نویسنده :مدیر