۶ فروشگاه جذاب دنیا

نویسنده :Queen

۶ فروشگاه جذاب دنیا

6 فروشگاه جذاب دنیا

فروشگاه ویترا هاوس

ویتراهاوس، یکی از این ۶ فروشگاه جذاب دنیا می باشد که شعبه فروش یکی از تولید کنندگان میز و صندلی در کشور آلمان می باشد . ویترا هاوس یکی از بهترین و جذاب ترین فروشگاه های دنیا می باشد که قطعا هر فردی را جذب خود میکند.طراحی این بنا بر اساس معماری مدرن میباشد که در آن طرح خانه های سنتی در کنار هم قرار گرفته اند.

6 فروشگاه جذاب دنیا

مرکز خرید بزرگ اِمپوریا

این مرکز خرید تقریبا در سال ۲۰۱۲ در شهر مالمو در سوئد افتتاح شده است.همان طور که می بینید طراح این ساختمان میخواسته که ظاهری زیبا و منحصر به فرد به بنای خود بدهد .این مدل شبیه به کهربای درحال ذوب می باشد.

6 فروشگاه جذاب دنیا

فروشگاه اپل استور

در مدت ۱۲ سال گذشته شرکت اپل بیش تر از ۴۰۰ فروشگاه در ۱۷ کشور دنیا ساخته است.ورودی این فروشگاه همانند مکعب شیشه ای می باشد که لوگوی شرکت اپل بالای آن قرار دارد.

6 فروشگاه جذاب دنیا

 

فروشگاه بزرگ عروسک های باربی

این فروشگاه واقع در چین یکی از بزرگترین و جذاب ترین فروشگاه های اسباب بازی برای کودکان می باشد.این بنا همانند یک کمد کودک طراحی شده است.این ساختمان دارای هزاران مدل عروسک کافی شاپ و زمین بازی کودکان است.

6 فروشگاه جذاب دنیا

 

فروشگاه متحرک پوما

این فروشگاه سه طبقه متحرک از مواد قابل بازیافت ساخته شده است .سه طبقه متحرک دارد که همه را جذب خود میکند.

 

6 فروشگاه جذاب دنیا

شیرینی فروشی بزرگ سانی هیلز

این شیرینی فروشی شیرینی های فوق العاده ای درست میکند که در دنیا نظیر ندارد این شیرینی فروشی در تایوان ساخته شده است و نمای آن از تکه های چوب می باشد.

۴ دیدگاه‌

 1. امید گفت:

  عالی بود

 2. مهسا گفت:

  چقدر باحالن خیلی قشنگ بودن مخصوصا فروشگاه متحرک پوما

 3. امیر گفت:

  عالی بود

 4. معراج گفت:

  یه فروشگاه نه چندان بزرگ به جای سنگ یا سرامیک واسه کف از شیشه استفاده کرده بود زیر شیشه آکواریوم وقتی مشتری تو فروشگاه قدم میزد انگار روی یه آکواریوم عریض و سر بسته بود اون پایین ماهیا جولون میدادن خیلی باحال بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.