گوگل ترنسلیت

با قابلیت جدید گوگل ترنسلیت آشنا شوید !

گوگل ترنسلیت و قابلیت دسترسی به تمامی اپیلکیشن های اندروید

نویسنده :مدیر

Tap to Translate ویژگی جدید سرویس گوگل ترنسلیت است که به تازگی در بروز رسانی این اپلیکیشن به آن اضافه شده است .

Tap to Translate قابلیت جدید سرویس گوگل ترنسلیت !

سرویس گوگل ترنسلیت برای تمامی کاربران سرتاسر دنیا که نیاز به ترجمه صدا ، متن و متون حک شده روی تصاویر دارند ایدآل ترین گزینه محصوب میشود تا بتوانند با مردمی از دیگر کشورهای دنیا ارتباط و گفتگو داشته باشند . استفاده از گوگل ترنسلیت به لطف اپیلکیشن اختصاصی گوگل ، بسیار کار راحت و دلچسبی شده است و همچنین اخیرا این کمپانی مشهور با ارائه دادن خدمتی جدید کار کاربران را بسیار راحت تر کرده است با ما در ۱۰۰۱ نیوز ، در معرفی بیشتر این خدمت همراه باشید .

Tap to Translate چگونه کار می کند ؟

قابلیتی جدید فراهم شده که Tap to Translate نام دارد ، تعاملی کامل و یکپارچه با تمامی اپیلکیشن های اندروید و کلیپ بورد این سیستم عامل دارد . نحوه عملکرد این سرویس به این صورت است که متن را در خود ذخیره کرده و با انتخاب زبان مورد نظر برای ترجمه در یک پنجره pop-up به ترجمه آن متن می پردازد و لازم نیست که از اپیلکیشن خارج شوید که این ویژگی بسیار مهم و کاربردی است .

گوگل ترنسلیت

قابلیت دیگر این سرویس بی نیاز کردن کاربر از اتصال به اینترنت برای ترجمه میباشد و شما می توانید با دانلود پکیج زبان های مختلف و ذخیره آن ، به صورت کامل از اپیلکیشن بدون اینترنت استفاده کنید . البته کاربران IOS تا امروز امکان استفاده از سرویس آفلاین را نداشتند که خوشبختانه در بروزرسانی جدید این دسترسی برای کاربران IOS نیز فراهم شد و این نکته را باید توجه داشت که تعداد زبان های پشتیبانی شده در حالت آفلاین ، حتی به نصف زبان هایی که گوگل ترنسلیت در حالت آنلاین از آنها پشتیبانی می کند هم نمیرسد اما با توجه به روند گوگل در بروزرسانی های این اپیلکیشن ، انتظار می رود پکیج زبان های آفلاین به زودی گسترش پیدا کند .

قابلیت دیگری که در این نسخه بروزرسانی به آن توجه شده است ، قابلیت ریل تایم Word Lens است که می توان کلمات چینی حک شده روی سطوح ، کتاب ، دیوار و …. را ترجمه کند .

دانلود گوگل ترنسلیت اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.