بلک بری با سیستم عامل اندروید

گوشی بلک بری با سیستم عامل اندروید !

نویسنده :Queen

گوشی بلک بری در سال ۲۰۱۶  با سیستم عامل اندروید

بلک بری با سیستم عامل اندروید

براساس گفته های مدیر عامل بلک بری (جان چن) پلتفورم بلک بری ۱۰.۳ در سال ۲۰۱۶ پچ‌ های امنیتی دریافت خواهد کرد. احتمالاگوشی جدید مبتنی بر سیستم عامل اندروید است.در حال حاضر نام این گوشی Vienna  (وین) می باشد.
گوشی BlackBerry Priv هفته ی پیش در هند عرضه شد و مدیر بخش آسیا و اقیانوسیه‌ی شرکتبلک بری ( Damian Tay) گفته است کمپانی در حال ایمن سازی اندروید است و منطقی به نظر نمی‌رسد که بلک بری بخواهد از دو پلتفورم استفاده کند. پس این امکان وجود دارد که در آینده بلک بری فقط اندروید را به عنوان پلتفورم خود انتخاب کند.
او ادامه داد :

گوشی پریو در حقیقت نقل مکان ما به اکوسیستم اندورید بود. در حالی که ما اندروید را ایمن می‌کنیم دیگر نیازی نخواهد بود که دو پلتفورم داشته باشیم، و به احتمال زیاد تنها پلتفورم ما برای گوشی‌های کمپانی، سیستم عامل اندروید خواهد بود. اما در حال حاضر، ما از هر دو پلتفورم اندروید و بلک بری ۱۰ برای گوشی‌های خود استفاده خواهیم کرد. با این حال آینده برای اندروید است. ما به دلیل اکوسیستم اپلیکیشن‌های اندروید از این پلتفورم استفاده می‌کنیم. به علاوه‌ی آن، تمام مسائلی که ما برای حل آن‌ها نیاز به صرف زمان زیادی داشتیم، به صورت چند پلتفورمه حل شده اند. بنابراین طبیعی‌ست که به سمت اندروید برویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.