گوشی الجی G Flex 3

گوشی هوشمند G Flex 3 نسل جگوشی الجی G Flex 3 تابستان امسال عرضه خواهد شددید گوشی های منعطف

شرکت الجی هر سال در تولید گوشی های هوشمند خود تنها به تفاوت ظاهری ، قدرتمند بودن گوشی ، دوربین و .... توجه نمیکند بلکه همیشه الجی یک فناوری شگفت انگیز را همراه با گوشی های خود عرضه میکند

گوشی هوشمند G Flex 3 نسل جدید گوشی های منعطف

نویسنده :مدیر

در ماه نوامبر سال 2013 شرکت الجی اولین قدم خود را برای گوشی های منعطف برداشت که با توجه به وضعیت تکنولوژی سال 2013 ، شاید نمونه ی تکامل یافته یک گوشی هوشمند در عین حال منعطف نبود اما عملکرد خوبی را از خود نشان داد که بازخورد های بسیار زیادی هم داشت . اما همچین ریسکی مانند استفاده کردن از صفحه نمایش خمیده در گوشی های همراه ، موضوعی نیست که با ارائه اولین محصول بتواند جواب قطعی را بگیرد از این جهت باید در طی زمان تکامل پیدا کنند .    

شرکت الجی هر سال در تولید گوشی های هوشمند خود تنها به تفاوت ظاهری ، قدرتمند بودن گوشی ، دوربین و …. توجه نمیکند بلکه همیشه الجی یک فناوری شگفت انگیز و بزرگی را همراه با گوشی های خود به بازار ارائه میدهد که یک تحولی عظیم را رقم میزند و البته باید این مورد را ذکر رد که الجی همیشه اقدام هایی شجاعانه در عین حال ریسک پذیر انجام میدهد اما با این حال ، همچنان جزو برند های معروفی میباشد که در زمینه ی تولید گوشی هوشمند بینظیر عمل کرده است پس میتوان نتیجه گرفت تا حد راضی کننده ای جواب این ریسک شجاعانه ی خود را گرفته است .

در دی ماه سال گذشته کمپانی یاد شده پس از دوسال نسل جدید گوشی های هوشمند منعطف خود را با نام تجاری G Flex 2 معرفی کرد که با توجه به پردازنده مرکزی Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2.0 GHz Cortex-A57 و رم ۲ گیگابایتی گوشی هوشمند قدرتمندی به حساب می آید و همچنان نسل جدید و پیشرفته تری از صفحه نمایش های منعطف خود را در این گوشی هوشمند به کار برد .

مشخصات فنی گوشی الجی G Flex 3

اخیرا با توجه به اخباری که از سوی PhoneArena  منتشر شد گوشی الجی G Flex 3 به صفحه نمایش ۵.۵ اینچی QHD با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل مجهز است و برای پردازنده گرافیکی این گوشی هوشمند ، از چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ استفاده شده است که همراه با رم ۴ گیگابایتی به راحتی از پس عملکرد های سنگین گوشی بر می آید . راجع به میزان حافظه داخلی گوشی ، اطلاعاتی به بیرون درز نکرده است اما انتظار میرود ۳۲ یا ۶۴ گیگابایت برای حافظه داخلی در نظر گرفته شود .

و تنها اطلاعات دیگری که اکنون برای این گوشی موجود است دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی و همچنین دوربین دوم ۸ مگاپیکسلی این گوشی است که برای برقراری تماس های ویدیویی بسیار ایده آل میباشد . البته باید گفت که از پوسته خود-ترمیم که در اولین نسل G Flex استفاده شده بود هنوز اطلاعاتی وجود ندارد و باید تا تاریخ عرضه رسمی این گوشی هوشمند منعطف صبر کنیم که قرار است در شهر برلین در تابستان امسال رونمایی شود .

گوشی الجی G Flex 3

گوشی الجی G Flex 3

گوشی الجی G Flex 3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.