رم گلکسی نوت 6

گلکسی نوت 6 غولی با 6 گیگابایت رم

این پرچمدار سامسونگ که به راحتی می توان آن را غول گوشی های هوشمند طلقی کرد صفحه ی نمایشی 5.8 اینچی از نوع Super AMOLED را دارد که توانایی نمایش تصاویر را با دقت 2560 * 1440 پیکسل دارد

گلکسی نوت ۶ غولی با ۶ گیگابایت رم !

نویسنده :مدیر

کمپانی سامسونگ علاوه بر فوکوس کردن بر روی گوشی های میان رده خود ، همیشه توجه بسیار زیادی را خرج سری Galaxy S و Galaxy Note خود کرده است از این جهت که همیشه برای اولین بار ، از بروز ترین نرم افزار و سخت افزار روی سری های پرچمدار خود استفاده کرده است . برای سری Note از قلم گوشی گرفته تا امکانات متنوع آن ، همیشه نوآوری بسیاری را به کار برده است .

در اواخر ماه سپتامبر سال ۲۰۱۳ ، زمانی که نسل سوم گلکسی نوت یعنی گلکسی نوت ۳ معرفی شد اولین ویژگی هایی که بسیار برای طرفداران آن برجسته بود تحول قلم این گوشی هوشمند و استفاده کردن از رم ۳ گیگابایتی بود ، که به عنوان اولین گوشی هوشمند مجهز به رم ۳ گیگابایتی تبدیل شد . سه سال پیش رم ۳ گیگابایتی بالا ترین رم موجود  در بازار بود و شاهد سرعت بسیار بالایی در گلکسی نوت ۳ بودیم اما با پیشرفت صنعت گوشی های هوشمند و قطعه های مختلف پردازشی ، دیگر استفاده کردن از رم ۳ گیگابایتی در حال حاظر نمی تواند از آن یک پرچمدار بسازد .

با استناد به اخبار جدید به دست آمده گفته می شود که سامسونگ قرار است برای تولید گلکسی نوت ۶ خود از حافظه ی رم ۶ گیگابایتی از نوع DRAM استفاده کند . چندروز پیش در کنفرانس این کمپانی کره ای حافظه ی رم ۶ گیگابایتی که از نوع LPDDR4 است رونمایی شد که گفته می شود سامسونگ برای ساخت این نوع حافظه ی رم ، از پروسه ی تولید ۱۰ نانومتری استفاده کرده است . استفاده کردن از این پروسه و الگوریتم باعث می شود مصرف انرژی هر چه بیشتر بهینه سازی شود که در نتیجه این عملکرد شاهد افزایش طول عمر باتری خواهیم بود .

مشخصات فنی گلکسی نوت ۶

این پرچمدار سامسونگ که به راحتی می توان آن را غول گوشی های هوشمند طلقی کرد صفحه ی نمایشی ۵.۸ اینچی از نوع Super AMOLED را دارد که توانایی نمایش تصاویر را با دقت ۲۵۶۰ * ۱۴۴۰ پیکسل دارد . در ساخت این گوشی قدرتمند از یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری استفاده شده است که می تواند کاربر را تا مدت قابل توجهی از شارژ کردن بی نیاز کند .

معرفی سری گلکسی نوت ۵ در ماه اگوست صورت گرفت و اگر نسل جدید این گوشی هوشمند نیز مانند نسل قبلی خود قرار باشد در ماه اگوست معرفی شود ، با توجه به فاصله زیادی که تا معرفی رسمی آن داریم بازهم به زودی شاهد افشاگری های زیادی خواهیم بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.