و حالا سلفی گرفتن با پهپاد !

نویسنده :مدیر

ضاهرا سامسونگ در حال کار روی پهپاد هایی سبک است که قادرند از شما عکس سلفی بگیرند.. طبق گزارش SamMobile، این شرکت اکنون در حال کار بر پروژه‌ای به نام “پهپاد دوربین سلفی” است !

البته این پهپاد قادر است تا برای موارد ناچیزتر هم استفاده شود و ممکن است به جای اینکه به گرفتن سلفی بپردازد، فقط برای تمرکز بر کاربرش استفاده شود. کمپانی سامسونگ در شاخه‌های زیادی از صنعت مثل گجت های پوشیدنی و واقعیت مجازی نیز به سابقه فعالیت موفق دارد و محقق شدن سلفی گرفتن با پهپاد نیز توسط این شرکت چندان هم دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

سلفی گرفتن با پهپاد

پرندهٔ هدایت‌ پذیر از دور (پهپاد) یا هواپیمای بدون سرنشین چیست؟

کنترل پهپادها بدون استفاده از انسان در درون آن صورت می‌گیرد.  پهپادها یا بوسیله کنترل از راه دور یا با برنامه‌های پیش پروازی ریخته شده از قبل یا با سامانه‌های خودکار دینامیک هدایت می‌شوند. این هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر در برنامه‌ های نظامی که شامل جاسوسی ، حملات انتحاری ، حمله موشکی و بمباران می‌شود فعالیت می‌کنند. پهپاد ها همچنین در برنامه‌های غیر نظامی مانند خاموش کردن آتش‌سوزی‌ها یا جایی که پرواز برای خلبان خطر دارد یا کنترل پلیس در ناآرامی‌ها و صحنه‌های جرم یا شناسایی بیشتر حوادث غیرمترقبه طبیعی استفاده می‌شوند.

۱ دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    خیلی باحال میشه اگه بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.