ویندوز 95 روی آی واچ

اجرای ویندوز ۹۵ روی آی واچ!

نویسنده :مدیر

طرفداران تکنولوژی و گجت های هوشمند معمولا گجت خود را فقط به چشم یک گجت پوشیدنی که کاربرد های گوناگونی دارد نگاه میکنند اما دسته ای از افراد این گجت هارا جایی مناسب برای پیاده کردن خلاقیتشان میدانند

به تازگی یکی از کاربران و طرفداران اپل به نام نیک لی ویدیو و عکس هایی منتشر کرده است که ویندوز ۹۵ را روی ساعت هوشمند اپل پیاده سازی کرده که نشان از خلاقیت او دارد .

بارگذاری ویندوز ۹۵ روی آی واچ !

رابط کاربری  ساعت هوشمند اپل آنقدر کوچک است که نمیتوان استفاده ی مفیدی از این ویندوز کرد ،  ولی با استفاده از صفحه لمسی آی واچ میتوان از طریق لمس کردن ، اپلیکیشن ها را اجرا نمود . البته نصب کردن این ویندوز بیشتر از سر علاقه نیک لی بوده و به نظر نمیرسد این کار منطقی باشد ، از این جهت که لود شدن و بالا آمدن ویندوز ۹۵ روی این ساعت هوشمند حدود یک ساعت طول میکشد و همچنین برای جلوگیری از خاموش شدن مداوم صفحه ساعت ، یک موتور را به آن اضافه کرده که به طور مداوم مهره ساعت را می چرخاند تا مانع خاموش شدن صفحه نمایش شود .

نیک لی برای لود کردن ویندوز ۹۵ روی ساعت هوشمند اپل از اپلیکیشن WatchKit استفاده نموده و از طریق این اپلیکیشن توانست برنامه شبیه ساز Bochs x86 را روی آی واچ نصب کند . نیک لی تمام کد های لازم و به کار برده شده را در سایت GitHub منتشر کرده تا علاقه مندان به سورس آن دسترسی داشته باشند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.