هزار و یک دانلود کسب رتبه ی چهارم در جشنواره وب ایران

هزار و یک دانلود، وب‌سایت برتر در زمینه موبایل و تبلت شد

نویسنده :مدیر

جشنواره وب امسال با حضور بیش از ۱۳ هزار وب‌سایت در تاریخ ۳ اسفندماه برگزار شد که پس از رای‌گیری و انتخاب مردمی، وب‌سایت هزار و یک دانلود در اولین سال فعالیت خود موفق به کسب رتبه برتر در بخش موبایل و تبلت از نگاه مردم شد.

در اختتامیه هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران که امسال در تاریخ ۳ اسفند ۹۴ در سالن همایش کتابخانه ملی برگزار شد، پس از انتخاب و رای مردمی، وب‌سایت هزار و یک دانلود موفق به کسب رتبه برتر در بخش موبایل و تبلت از نگاه مردم شد.

هنوز یک سال از شروع فعالیت هزار و یک دانلود نگذشته است که این استارتاپ در هشتمین جشنواره وب ایران موفق به کسب رتبه اول از نگاه مردم شد.
محمد اسکندری، مدیر وب‌سایت هزار و یک دانلود در رابطه با کسب رتبه برتر این وب‌سایت از نگاه مردم در جشنواره وب ایران گفت: «این موقعیت جز با تلاش بی‌وقفه و حرکت در مسیر خواسته‌های کاربران امکان نداشته است. در اینجا بایستی از تیم تولید محتوای مجموعه قدردانی و تشکر کنم که این استارتاپ را در رسیدن به این مرحله یاری کردند. ما در هزار و یک دانلود حاضر به جذب درآمد از تبلیغات آزاردهنده نیستیم و کاربران را سردرگم نخواهیم کرد. البته پروژه ما در آینده نزدیک تغییرات زیادی خواهد داشت که امیدواریم در پی تلاش‌هایمان بهترین تجربه کاربری از وبگردی را به ارمغان بیاوریم.»
هزار و یک دانلود کسب رتبه ی چهارم در جشنواره وب ایران
وی اضافه کرد: «این استارتاپ که در مرحله اولیه فعالیت خود در زمینه بازی‌ها و اپلیکیشن‌های اندروید تولید محتوا کرده، در آینده در نظر دارد به مقایسه و نقد اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها بپردازد و حوزه فعالیت خود را گسترش دهد. هدف کلی مجموعه جوان هزار و یک دانلود نیز دسترسی آسان و سریع کاربران به برنامه / بازی موردنظر است.»گفتنی است که در اختتامیه هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران که امسال در تاریخ ۳ اسفند ۹۴ در سالن همایش کتابخانه ملی برگزار شد، پس از انتخاب و رای مردمی، وب‌سایت هزار و یک دانلود موفق به کسب رتبه برتر در بخش موبایل و تبلت از نگاه مردم شد.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره وب امسال می‌توانند به سایت www.iwmf.ir  مراجعه کنند.

==================================

با توجه به اینکه فعالیت این وب سایت هنوز به یک سال نرسیده است ،این موفقیت بزرگی است “”به لطف شما کاربران عزیز “” که به عنوان اولین وب سایت در رای گیری های مردمی حضور یابیم.

از حمایت شما کاربران محترم صمیمانه قدردانی و تشکر می کنیم ???? و همواره در تلاش هستیم تا محبوب شما عزیزان باشیم و برای شما بهترین ها را به ارمغان آوریم .

همچنین از کلیه ی عزیزانی که ما یاری کردند به ویژه جناب آقای منفرد قدردانی و تشکر می کنیم.

با تشکر اعضای تحریره هزار و یک دانلود

اسفند ۱۳۹۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.