آیفون 7 - Iphone 7

هر آنچه باید در باره ی ایفون ۷ بدانیم

نویسنده :مدیر

آیفون 7

 

آخرین محصول کمپانی اپل ( Iphone 6S ) که تا این لحظه پرچمدار این شرکت است ، توانسته مانند مدل های پیشین خود بینظیر عمل کند اما اگر از فناوری ۳D Touch آن چشم پوشی کنیم بسیار شبیه Iphone 6 میباشد .

انتظار میرود شرکت اپل که همیشه طبق برنامه مشخصی عمل میکند نسل بعدی این گوشی هوشمند را با تحولی اساسی تولید کند که این روند هر ۲ سال یک بار است و ما انتظار تغییرات اساسی مانند طراحی جدید ، pressure-sensitive home button و پشتیبانی از استاندارد ضد آب و …. را داریم ، با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

طراحی و ویژگی های آیفون ۷ :

اولین ویژگی که انتظار میرود ، واحد پردازش مرکزی hexa-core میباشد که تحولی اساسی در این نسل محصوب میشود و همچنین بیشترین خواسته هایی که از سوی کاربران برای اپل مطرح شده ، خواستار حذف خطوط انتن ، ساختار فوق العاده باریک و مقاومت در برابر آب بوده است. همچنین از دیگر ویژگی ها میتوان به باتری با ظرفیت بیشتر ، طراحی صفحه نمایش لبه به لبه ، صفحه نمایش واضح تر و با کیفیت تر مانند Xperia Z5 Premium که با کیفیت ۴K عرضه شد اشاره کرد که اگر آیفون ۷ به صفحه نمایش ۴K مجهز باشد ممکن است اندازه صفحه نمایش نیز بزرگتر شود اما با این حال ما انتظار اندازه ۴.۷ اینچ تا ۵.۵ اینچ را از اپل داریم .

با توجه به عکس زیر که از سوی یکی از بلاگ های فرانسوی مورد اعتماد ( NoWhereElse ) انتشار شده است نشان میدهد پنل به کار برده شده در نسل جدید دقیقا همان اندازه آیفون ۶ میباشد .

آیفون 7 - Iphone 7

تاریخ عرضه و قیمت آیفون ۷ :

با توجه به زمان بندی گفته شده انتظار میرود که مانند مدل های پیشین آیفون ، کمپانی اپل در ماه شهریور نسل جدید گوشی هوشمند خود یعنی آیفون ۷ را معرفی کند که مانند آیفون ۶S قیمتی حدود ۶۴۹ دلار دارد .

منبع : Techradar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.