معاوضه ملک

معاوضه ملک و آگهی اینترنتی معاوضه و تبادل کالا

نویسنده :مدیر

علیرغم این که بازار خرید و فروش مسکن در ماه های اخیر همچنان با افت و خیز مواجهه بوده و برخی کارشناسان امور مسکن خبر از رونق بازار داده و برخی دیگر از جهش قیمت مسکن صحبت می کنند. اما بازار معاوضه ملک و معاوضه آپارتمان  همچنان در مسیر رو به جلو در حرکت می باشد.

معاوضه ملک

معاوضه ملک و املاک از جایگاه خاصی در بین مردم برخوردار بوده و هر روز گسترش می یابد. به صورتی که حتی دامداریها و مرغداری ها نیز به سوی معاوضه روآورده اند و اغلب زمین گاوداری خود را با آپارتمان  و یا املاک مسکونی در تهران یا شهرستان معاوضه می کنند. با توجه به شرایط پرنوسانی  که این روزها بر بازار خرید و فروش ملک و مسکن حاکم است. در عوض بازار معاوضه در انواع و اقسام کالا های مختلف و مبادلات کالا با کالا هر روز نسبت به روز قبل داغ تر و پررونق تر می شود. معاوضه یا تهاتر از ایام قدیم در بین مردم مرسوم بوده و از آن زمان تاکنون نه تنها از اهمیت آن کاسته نشده بلکه همراه با رشد و تکامل جوامع از شیوه های سنتی و قدیمی خود فاصله گرفته و شکل مدرن و امروزی به خود گرفته است.

قبل از پیدایش پول ، انسان ها برای ادامه زندگی و به دست آوردن مایحتاج ضروریات  خود از روش مبادله کالا با کالا استفاده می کردند و این رسمی قدیمی همچنان مورد پسند بود و در بطن خود مزایای بسیاری داشت. در واقع در معاوضه شخصی که از یک کالا مقدار بیش از نیاز روزانه خود تولید داشت . بخشی از آن را با محصول و کالای مورد نیاز خود که قادر به تولید آن نبود معاوضه می کرد.

سایت بده بستان ، سایت آگهی رایگان معاوضه

سایت بده بستان برای اولین بار در کشور با هدف معاوضه ملک و هرنوع کالا و محصولی از قبیل معاوضه ماشین ، معاوضه زمین ، معاوضه آپارتمان ، معاوضه خودرو ، معاوضه ملک و به طور کلی ارسال هرنوع آگهی معاوضه راه اندازی شده است.تا هموطنان عزیز بتوانند در کمال آسودگی به معاوضه کالا با کالا پرداخته و از انتظار طولانی برای فروش کالای خود  رهایی یافته و در کم ترین  زمان ممکن کالای مورد نظر خود را به دست آورند. این سایت حتی امکان فروش کالاها و محصولات را نیز با قیمت های استثنایی و ویژه برای عموم مردم فراهم کرده است.

با بده بستان کاربران گرامی می توانند براساس نام کالا ، نام شهر ، محله و همچنین  ذکر نام کالای مورد نظر خود به صورت آنلاین و با اشتراگ گذاشتن عکس کالای خود اعم از خانه ، خودرو ، باغ ، گوشی و… آگهی رایگان ارسال کنند و کالای مورد نیاز خود در کمترین زمان ممکن را به دست آورند.

 

وب سایت بده بستان