مسنجر تلگرام

آپدیت جدید مسنجر تلگرام

نویسنده :مدیر

امروزه بروزرسانی اپیلکیشن های مسنجر معروف ( البته به غیر از مسنجر تلگرام ) فقط به برطرف کردن باگ ها و دیگر ویژگی هایی می پردازند که کاربر بعد از بروزرسانی ، متوجه تغییرات آنچنانی نمیشود .

تنها مسنجری که میتوان گفت به فکر کاربران و طرفداران خود است اپیلکیشن محبوب تلگرام میباشد از این جهت که در بروزرسانی های خود دستخوش تغییرات بسیاری میشود که هم باگ ها را بر طرف میکند و از طرفی امکانات بیشتری را نیز اضافه میکند که در اپدیت های قبلی میتوان به اضافه شدن فایل های GIF و … اشاره کرد . با ما در بررسی این ویژگی ها همراه باشید .

سیستم ویرایش پیام مسنجر تلگرام

با آپدیت جدید تلگرام شما میتوانید پس از ارسال پیامی خصوصی ، آن را ویرایش کنید فقط لازم است روی پیام مورد نظر کلیک کنید و با گزینه Edit آن را ویرایش کنید .

آپدیت جدید تلگرام

سیستم جدید اشاره کردن به اعضا در گروه های تلگرام

در نسخه های قبلی تلگرام این امکان وجود داشت اما تفاوتی که در نسخه جدید اتفاق افتاده است به شما این امکان را می دهد که حتی اگر کاربر مورد نظر شما برای Mention کردن ، گروه را در حالت Mute قرار داده باشد که اعلان پیام های جدید برای او ارسال نشود ، بازهم برای آن شخص اعلان شما ارسال می شود و کاربر مطلع میشود حتی اگر در حالت بی صدا باشد فقط کافی است علامت @ و بعد از این علامت اسم فرد را تایپ کرده تا برای او اعلان پیام جدید ارسال شود .

آپدیت جدید تلگرام

لیست اعضا با ظاهری جدید و متفاوت !!!

به لطف بروزرسانی جدید دسترسی آسان تر و زیباتری به کسانی که اخیرا با آنها گفتگو کرده اید دارید .

آپدیت جدید تلگرام

 اضافه شدن دسترسی روبات ها به گزینه Attachment Menu

دسترسی به روبات ها بسیار آسان و روان شده و نیازی به جستجو کردن آنها ندارید کافی است از طریق scroll کردن به سمت پایین در گزینه ی Attachment Menu به تمامی روبات های خود دسترسی داشته باشید و روبات هایی که بیشتر از آنها استفاده کنید به مرور  زمان در صدر لیست قرار می گیرند . آپدیت جدید تلگرام

ویژگی اشتراک گزاری سریع در مسنجر تلگرام

با استفاده از دکمه‌ی اشتراک گذاری سریع که در انتهای صفحه قرار گرفته میتوانید به راحتی مطالب و پست مورد نظر را در هر جایی که خواستید در تلگرام به اشتراک بزارید و پیام هایی که شامل استیکر نیز هستند همان گونه که هستند نمایش داده میشوند ( دقیقا همان استیکر نمایش داده میشود و کلمه استیکر نمایش داده نمیشود )

یک خبر خوب برای کسانی که از سیستم عامل IOS استفاده می کنند :

برای مثال اگر در صفحه ی چت خصوصی هستید و به جایی خاص در همان صفحه Scroll کردید اگر از چت خصوصی به یک گروه جا به جا شوید و دوباره به همان چت خصوصی یاد شده برگردید Scroll صفحه در همان جا که شما چت را رها کردید باقی میماند و دیگر نیاز به پیدا کردن آن پیام خاص نیستید .

آپدیت جدید تلگرام

با ما برای مطلع شدن از آخرین امکانات اضافه شده و دریافت آخرین نسخه ی مسنجر تلگرام همراه باشید .

دانلود آخرین نسخه تلگرام ( اندروید ) 

دانلود آخرین نسخه تلگرام دسکتاپ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.