مایکروسافت SwiftKey را خرید

مایکروسافت کیبورد SwiftKey را با پرداخت ۹۰۰ میلیارد تومان خرید

نویسنده :Queen

مایکروسافت با پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار مالک SwiftKey Keyboard شد

مایکروسافت SwiftKey را خرید

چند روزی است که کمپانی مایکروسافت در حال مذاکره برای خرید کیبورد محبوب و معروف  SwiftKey می باشد و حالا مایکروسافت اعلام کرده است که خرید این اپلیکیشن قطعی است.SwiftKey کیبوردی ساده و شیک می باشد که از زبان شیرین فارسی نیز پشتیبانی می نماید .این کیبورد برای دو سیستم عامل اندروید و IOS طراحی شده است و در حال حاضر ، شرکت مایکروسافت با پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار مالک آن می باشد.

شرکت مایکروسافت علاوه بر سوئیفت کی کیبورد ،صفحه کلید Word Flow که برای ویندوز فون است ،را در اختیار دارد و در حال حاضر میخواهد با ادغام این دو کیبورد ،اپلیکیشنی خاص برای ویندوز فون ، طراحی و عرضه کند.

این خرید برای مایکروسافت اهمیت زیادی خواهد داشت ، چرا که با خرید این کیبورد این کمپانی موفقیت های بزرگی کسب خواهد کرد.

در رابطه با استفاده Swiftkey از یک شبکه عصبی بجای الگوریتم‌ های استاندارد در پیش‌بینی کلمات ، هری شام، مدیر تیم تحقیقات مایکروسافت گفته بود:

ما عاشق تکنولوژی سوئیفت کی کیبورد بوده و تیمی را که جان و بن تشکیل داده‌اند را دوست داریم. اعتقاد ما بر این است که در کنار هم می‌توانیم به سفارشاتی در مقیاس بسیار بزرگ‌تر دست یابیم که این را هر کدام از ما به تنهایی نمی‌توانستیم انجام دهیم.

برای دانلود نسخه اندروید این کیبورد میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود برنامه سویفت کی کیبورد اندروید

۱ دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    خیلی ناعادلانه است یکی برنامه می نویسه اینهمه پول درمیاره و یکی دیگه که هیچی الان برنامه نویسان زیادی هستند که اصلا برنامه هاشون شناخته نمیشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.