مادربوردهای سری ROG

معرفی مادربوردهای سری ROG ایسوس

ایسوس پرچمدار مادربوردهای سری ROG را معرفی کرد

نویسنده :مدیر

درنمایشگاه کامپیوتکس 2016 ، پس از رونمایی از پردازندا های X99 اینتل، ایسوس نیز از مادربورد های سری ROG خود با نام Rampage V Edition 10 رونمایی کرد و به مناسبت 10 سالگی این سری از مادربورد ، ایسوس مادربوردی همه چیز تمام برای گیمر ها  و اورکلاکرهای حرفه در این نمایشگاه رونمایی کرد.

معرفی مادربوردهای سری ROG ایسوس -مادربوردهای سری ROG

درنمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۶ ، پس از رونمایی از پردازندا های X99 اینتل، ایسوس نیز از مادربورد های سری ROG خود با نام Rampage V Edition 10 رونمایی کرد و به مناسبت ۱۰ سالگی این سری از مادربورد ، ایسوس مادربوردی همه چیز تمام برای گیمر ها و اورکلاکرهای حرفه در این نمایشگاه رونمایی کرد.
همانطور که گفته شد مادربورد ROG به مناسبت دهمین سالگرد خود از مادربوردی همه چیز تمام برای گیمر ها در نمایشگاه رونمایی کرد ، جالب است بدانید با معرفی این مادربورد ۱۷ رکورد جهانی در سایت Hwbot جابجا شد. Rampage V Edition 10 از چیپست X99 اینتل و سازگار با آخرین مدل پردانزده Core i7 طراحی شده است.

مادربوردهای سری ROG

اورکلاکینگ حرفه ای

Rampage V Edition 10 مادربوردی همه فن حریف که برای گیم و اورکلاک طراحی شده است. در روز اول مجموعا ۱۷ رکورد جهانی را جابجا کرد و توانسته با اورکلاک فرکانس ۵۷۲۶٫۸۴ مگاهرتزی را برای پردازنده Core i7 6950X به ثبت برسانند.

مادربوردی مخصوص برای بازی و اورکلاکینگ

همانطور که گفته شده مادربورد Rampage V Edition 10 برای اورکلاک و افزایش کارایی ساخته شده است و کاربران میتوانند به جای تنظیمات پیچیده برای اورکلاک ، تنها با یک کلیک این سیستم را اورکلاک کنند.را تنها با یک کلیک اعمال کند. در این مادربورد از Fan Xpert 4 استفاده شده است که سنسورهای حرارتی را کنترل میکند و نحوه  عملکرد فن ها را به طور کامل تنظیم میکند و سیستم را کاملا خنک نگه میدارد.

مادربوردهای سری ROG

زیبایی و استقامت مادربورد 

برای زیباتر شده مادربورد Rampage V Edition 10 ، شرکت ایسوس از سیستم نورپردازی Aura RGB استفاده کرده استو یک هدر به عنوان خروجی به نوار LED RGB وجود دارد که توسط Aura کنترل می شود

شبکه ای بسیار قدرتمند

مادربورد Rampage V Edition 10  مجهز به SupremFX Hi-Fi می باشد که صدایی با کیفیت رده Hi-Fi را انتقال می دهد. همچنین تقویت کننده ویژه Texas Instruments LM4562 و آمپلیفایر  TPA6120A2 هارمونی از کیفیت و تفکیک پذیری از صدا را برای شنونده ایجاد میکند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.