لوگوی جدید اینستاگرام

راط کاربری و لوگوی جدید اینستاگرام

لوگوی جدید اینستاگرام، ناموفق ترین طراحی سال !!

نویسنده :مدیر

در حالی که مجله ی Adweel طراحی لوگوی جدید اینستاگرام را به عنوان بزرگ ترین طراحی ناموفق سال معرفی کرده است ، محققان دانشگاه Queen Mary لندن می گویند لوگوی جدید اینستاگرام از نظر علمی جذاب تر از لوگوی سابق این اپلیکیشن بوده است !

اپلیکیشن محبوب اینستاگرام به تازگی در بروزرسانی جدید خود از رابط کاربری و لوگوی جدیدی رونمایی کرده است مخصوصا در رابطه با لوگوی جدید که بحث های زیادی بین دوستداران این شبکه اجتماعی به راه انداخته است در حالی که مجله ی Adweel از این لوگو به عنوان بزرگ ترین طراحی ناموفق سال نامبرده است ، محققان دانشگاه Queen Mary لندن می گویند لوگوی جدید اینستاگرام از نظر علمی جذاب تر از لوگوی سابق این اپلیکیشن بوده است !

آیا واقعا لوگوی جدید اینستاگرام جذاب تر است ؟

در بروز رسانی اخیر اینستاگرام لوگوی این اپلیکیشن نسبت به لوگوی قبلی تغییرات کلی داشته است ، این لوگو از یک طرح دوربین تشکیل شده که شامل ۴ طیف رنگی در هم آمیخته شده است و در مقایسه با لوگوی قبلی مدرن تر می باشد.

با توجه به اینکه کاربران این شبکه ی اجتماعی چندان رضایتی از لوگوی جدید آن ندارند محققان دانشگاه Queen Mary لندن می گویند که این طراحی موفق بوده و لوگوی جدید جذاب تر از لوگوی سابق می باشد !

همچنین آنالیز‌های بدست آمده توسط اپلیکیشن  Dragonfly این بهبود جذابیت لوگوی اینستاگرام را تائید می کند .

 

آخرین نسخه ی اینستاگرام را دانلود کنید !

 

۲ دیدگاه‌

  1. hossein گفت:

    🙂 واقعا مسخره ترین لوگویی که دیدم lol

  2. محسن گفت:

    سلام میخواستم تو وب سایتتون تبلیغ بدم ممنون میشم با من در ارتباط باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.