لباس هوشمند - Virtuali-Tee

Virtuali-Tee : لباس هوشمند برای دیدن اعضای بدن

نویسنده :مدیر

در اوایل ماه جاری یک تیم تحقیقاتی کوچک به نام Curiscope لباسی را معرفی کردند که در نگاه اول ساده به نظر میرسد اما در واقع میتواند نسل متفاوت و هیجان انگیز از گجت های پوشیدنی هوشمند باشد .

Virtuali-Tee چیست ؟ 

لباس هوشمند Virtuali-Tee در واقع یک گجت واقعیت افزوده جهت آموزش آناتومی بدن انسان در قالب یک لباس میباشد و این تکنولوژی به گونه ای عمل میکند که با قرار گرفتن تی شرت جلوی دوربین موبایل های هوشمند کد هایی که شبیه به QR-Code عمل میکنند به شکل واقعی آن عضو بدن تبدیل شده و بر روی گوشی هوشمند نمایش داده میشود .

این گجت هوشمند برای شناخت اعضای داخلی بدن توسط این تیم طراحی شده که سه مبحث مربوط به علم زیست شناسی یعنی قلب ، جریان قلب و معده را به خوبی آموزش میدهد همچنین تیم Curiscope وعده ی یک مود واقعیت افزوده روی گجت هوشمند Gear Vsr را به طرفداران این تی شرت برای تجربه ای واقعی تر داده است .

این تیم تحقیقاتی اعلام کرده است که سفارشات این لباس هوشمند در Kickstarter از مرز ۷۰ هزار دلار عبور کرده است ، این سفارشات از سرتاسر جهان صورت گرفته که آمار بسیار خیره کننده ای برای این محصول میباشد .
مدیر عامل این تیم تحقیقاتی یعنی «اد بارتون» اعلام کرد : این تکنولوژی پوشیدنی استفاده بسیار مفیدی در مدارس دارد و سفارشات بسیار زیادی از سوی مدارس داشته است ولی مشتری های اصلی ما را والدین تشکیل میدهد همچنین طی گفته های بارتون این تی شرت به عنوان پلتفرمی برای محصولات آتی ما به شمار خواهد رفت و یکی از کاربرد های استفاده از این لباس هوشمند میتواند میزان تاثیر سیگار کشیدن روی سلامت بدن را نشان دهد .لباس هوشمند - Virtuali-Tee

این لباس هوشمند اکنون در سایت Indiegogo موجود است و همراه یک اپلیکیشن رایگان با قیمت ۳۰ دلار به فروش می رسد و ارسال سفارش ها از اواخر تابستان آغاز خواهد شد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.