دلایل عدم ارتقا به ویندوز 10

دلایل عدم ارتقا به ویندوز ۱۰

نویسنده :مدیر

انتشار ویندوز ۱۰ دغدغه‌ای جدیدی برای کاربران ویندوز ایجاد کرده است و پس از مدت ها باید تصمیم بگیرید که به ویندوز ۱۰ بپیوندید و یا اینکه صبر کنید. اما شاید استفاده از ویندوز ۱۰ بهترین کار نباشد اگر می خواهید بدانید چرا مطلب زیر را مطالعه کنید و باز دلایل آن مطلع شوید.

یک سال ارتقا رایگان به ویندوز ۱۰
ارتقا به ویندوز ۱۰ برای کاربران ویندوز رایگان خواهد بود اما باید ببینید که با ارتقا به ویندوز ۱۰ چه مزایایی کسب می کنید.ویژگی هایی مانند یک دستیار شخصی که شما می‌توانید با آن صحبت کنید. اما اگر از تنظیمات ویندوز ۷ یا ۸ راضی هستیم ,چرا آن را تغییر می‌دهیم؟ یادمان باشد که مایکروسافت قول داده ویندوز ۷ را تا سال ۲۰۲۰ و ویندوز ۸ را تا سال ۲۰۲۳ پشتیبانی کند و ما می توانیم به طور یک سال رایگان ویندوزمان را ارتقا دهیم.

ویندوز ۱۰ همیشه پایدار است
هنگام ارتقاء به ویندوز ۱۰ ممکن است برخی از برنامه‌ها را از دست دهید.ارتقا به ویندوز ۱۰ فقط با یک کلیک امکان‌پذیر می باشد اما برگشت به نسخه‌های قبلی دشوار خواهد بود,پس بهتر است کمی صبر کنیم تا از ارتقاء ویندوز خود به ویندوز ۱۰ مطمئن شویم تا مشکلی برایمان پیش نیاید.

دریافت ویژگی‌های ویندوز ۱۰ از راه‌های دیگر
می توانیم با کمی صبر و جست و جو در اینترنت ویژگی‌های جدید ویندوز ۱۰ رادریافت کنیم,مثلا مایکروسافت منوی Start ویندوز ۷ را در ویندوز ۱۰ قرار داده است اما شما می‌توانید با برخی از روش‌ها این منو را در ویندوز ۸ و ۸.۱ داشته باشید. و مرورگر جدید Edge با این که جالب می باشد اما ویژگی های موجود در کروم و فایرفاکس را ندارد.

دلایل عدم ارتقا به ویندوز 10

نسخه‌های اولیه دارای باگ می باشند
نسخه های اولیه هر محصولی دارای باگ های زیادی می باشد,کمی صبر کنید افراد دیگر از این ویندوز استفاده کنند و مشکلات آن شناسایی و رفع شود و بعد شما از ویندوز ۱۰ استفاده کنید و دیگر قربانی باگ های ویندوز نشوید.

حذف مدیا سنتر ویندوز 
مایکروسافت مدیا سنتر را در ویندوز ۱۰ حذف کرده و دیگر نمیتوانید از این ویژگی استفاده کنید.پس ویندوز ۱۰ را نصب نکنید و منتظر بمانید.

ناسازگاری سخت‌افزاری
مایکروسافت ویژگی های از لزومات سخت‌افزار را در ویندوز ۱۰ قرار داده است. یعنی سیستم‌هایی که هم اکنون مشکلی با ویندوزهای ۷ و ۸ ندارند و سیسمشان به خوبی کار میکنند در هنگام اجرا با ویندوز ۱۰ نیز مشکلی نخواهند داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.