دستگاه هوشمند Ihrees

با دستگاه هوشمند Ihrees آشنا شوید

نویسنده :مدیر

دستگاه هوشمند Ihreesy امروزه با توجه به اهمیت گجت های هوشمند ، گستردگی و نفوذ روز افزون آن ها در زندگی ما باعث شده که برند های بسیار زیادی محصولات خود را به بازار عرضه کنند اما در این میان به خودرو ها و گجت های مکمل آن توجه کمی شده است که برند Ihrees به تازگی دستگاه هوشمندی را برای خودرو ها معرفی کرده است به جهت سهولت در رانندگی کردن که کاربرد های مختلفی را به رانندگان میدهد ، با ۱۰۰۱ نیوز در معرفی دستگاه هوشمند Ihreesy  همراه باشید .

امروزه حتما پیش می آید که زمان پارک کردن ماشین دید کافی به پشت خودرو خود نداشته باشید ، ممکن است مانعی وجود داشته باشد که شما آن را نبینید و به خودرو خود آسیب برسانید . اینجاست که این گجت هوشمند توجه شما را جلب میکند .

ویژگی های دستگاه هوشمند Ihreesy

دستگاه هوشمند Ihreesy  شامل دو دوربین و یک آینه وسط هوشمند مخصوص ماشین با نمایشگری ۴.۳ اینچی است . نحوه عملکرد این دستگاه بسیار آسان میباشد به طوریکه ، آینه وسط مخصوص را توسط گیره های آن به راحتی روی خودرو خود نصب میکنید و یکی از دوربین ها را در قسمت پشتی آینه و دوربین دیگری را در محل مناسب روی صندوق عقب که با سیمی از آینه به دوربین متصل است نصب میکنید .

ایت آینه‌ی هوشمند توانایی ضبط تصاویر دریافتی از دوربین‌ها را با کیفیت ۱۰۸۰P و ذخیره‌ی آن را روی کارت حافظه دارد و تنها نقطه ضعف این دستگاه میزان شارژدهی باتری‌ آن است که تا کنون شرکت سازنده صحبتی درباره ی این موضوع نکرده است و با توجه به این که آینه ی Ihrees برای عملکرد نیاز به شارژ شدن دارد پس نتیجه میگیریم وجود شارژر فندکی در ماشین بسیار الزامی و ضروری است .

این گجت هوشمند  در حال حاظر با قیمت ۶۶ دلار و نسخه ی ارزان قیمت این محصول فقط همراه دوربین جلو با قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد شد .

در ادامه با دیگر ویژگی های این محصول با ما همراه باشید :

  • امکان تشخیص تصادف: سنسور حساس G زمانی که تصادف تشخیص داده شود اقدام به ضبط ویدیو می‌کند و البته امکان تنظیم حساسیت این سنسور نیز وجود دارد. دوربین پارک: زمانی که خودرو پارک شده باشد، دستگاه در حین تشخیص لرزش اقدام به ضبط ویدیو می‌کند. نمایش تصویر در تصویر: تصاویر ضبط شده توسط دوربین جلویی و پشتی می‌توانند به صورت تصویر در تصویر در نمایشگر نشان داده شوند.
  • امکان روشن و خاموش کردن ضبط صدا از طریق یک دکمه برای حفظ حریم خصوصی ، امکان ثبت عکس با وضوح ۸ مگاپیکسلی از طریق یک دکمه ، امکان ضبط ویدیو اضطراری از طریق یک دکمه ، امکان خاموش کردن دستی نمایشگر برای کاهش مصرف انرژی و  تنظیم دستی نور ، کنتراست ، میزان سفیدی و امکان تغییر حالت نمایش از تمام صفحه به حالت‌های مختلف از طریق یک دکمه مانند حالت تصویر در تصویر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.