دستبند گیر فیت 2

تصاویر لو رفته از دستبند گیر فیت 2 سامسونگ

در اواخر ماه اردیبهشت ، تا حدودی شما را با دستبند گیر فیت 2 آشنا کردیم دستبندی که با وزن کم و حالت منحصر به فردی که دارد به راحتی روی دست شما مینشیند و هنگام ورزش کردن به هیچ وجه حس به دوش کشیدن یک وسیله اضافی را ب شمانتقال نخواهد داد.

تصاویر لو رفته از دستبند گیر فیت ۲ سامسونگ

نویسنده :مدیر

کمپانی سامسونگ پس از موفقیت هایی که با عرضه ی دستبند Gear Fit 1 به آن دست پیدا کرد ، تصمیم به تولید نسل جدید این دستبند سلامت برای دوستداران و طرفداران گجت های پوشیدنی گرفت . نسل قبلی با صفحه نمایشی ساده اما بسیار کاربردی که داشت کاربران زیادی را به سمت خود کشید اکنون سامسونگ با عرضه نسل جدید این دستبند ها بازهم طرفداران این گجت را خوشحال میکند .

در اواخر ماه اردیبهشت ، تا حدودی شما را با دستبند گیر فیت ۲ در این پست آشنا کردیم دستبندی که با وزن کم و حالت منحصر به فردی که دارد به راحتی روی دست شما مینشیند و هنگام ورزش کردن به هیچ وجه حس به دوش کشیدن یک وسیله اضافی را ب شمانتقال نخواهد داد.

با توجه به رندرهایی که توسط منبع خبری SamMobile منتشر شده است نشان میدهد که گیر فیت ۲ در سه رنگ مختلف مشکی ، آبی و صورتی قرار است به بازار عرضه شود . امروز در حالی که کمتر از یک ماه تا معرفی رسمی دستبند سلامت گیر فیت ۲ فاصله داریم ، عکس هایی منتشر شده است که کاربری در حال کار کردن با یک گیر فیت ۲ روشن است که میتوانید در عکس زیر مشاهده کنید :

 

دستبند گیر فیت 2

با توجه به گزارش هایی که مدتی قبل در اختیار داشتیم سامسونگ قرار است دستبند گیر فیت ۲ را در کره جنوبی معرفی نماید . گفته می شود این محصول اولین دستبند هوشمند سلامت مجهز به زیست پردازنده اختصاصی میباشد که امکانات و ویژگی های زیادی را در اختیار کاربران قرار میدهد .

با توجه به دیگر عکس های منتشر شده از سوی این منبع میتوان برخی از مشخصات فنی آن را مشخص کنیم .

مشخصات فنی دستبند گیر فیت ۲

دستبند گیر فیت 2

با استناد به عکس های یاد شده این گجت پوشیدنی مجهز به نمایشگر AMOLED با ابعاد ۱.۸۴ اینچی میباشد که ۴ گیگابایت حافظه داخلی دارد و با سیستم جدیدی که این دستبند به آن مجهز است باعث میشود چیپست GPU را داخل CPU خود جای بدهد .

گیر فیت ۲ بدنه ای محکم از جنس پلاستیک فشرده دارد و پورت های آن نیز توسط درپوش ، پوشیده شده است که در دید کاربر نباشد و همچنان هنوز خبری مبنی بر ضد آب بودن این گجت در دسترس نداریم اما میتوان انتظار داشت که از گواهینامه ضد آب پشتیبانی کند .

قیمت این گجت هوشمند نیز مشخص نشده است و در اواسط ماه خرداد ( ژوئن ) به صورت رسمی رونمایی میشود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.