میزان حافظه در دسترس محصولات سونی

میزان حافظه در دسترس محصولات سونی

نویسنده :مدیر

امروزه حافظه داخلی گوشی های هوشمند به معیاری مهم برای انتخاب موبایل تبدیل شده مخصوصا اگر از درگاه مموری کارت پشتیبانی نکنند !!! زیرا همانطور که میزان حافظه داخلی حائز اهمیت است میزان در دسترس همان حجم ،  موضوعی مهمتر میباشد .

میزان حافظه در دسترس محصولات سونی

عموما دستگاه هایی با ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی ، در حدود ۲۴ یا ۲۵ گیگابایت حافظه را در دسترس کاربر قرار میدهد و همچنین برای حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت ، ۱۲ گیگابایت حافظه در دسترس را میتوان استاندارد دانست که برای مثال میتوان برای میزان حافظه در دسترس محصولات سونی به یکی از پرچمداران سونی یعنی زد ۵ اشاره کرد که در نسخه ی ۳۲ گیگابایتی ، حجمی در حدود ۲۷ گیگابایت را به کاربر میدهد که بسیار ایده آل است . اکنون اطلاعاتی مبنی بر ، میزان حافظه در دسترس محصولات سونی از قبیل Xperia X ، Xperia XA ، Xperia XP به بیرون درز کرده است .

با Xperia X Performance شروع میکنیم که با حجم ۳۲ گیگابایتی ، ۲۰ گیگابایت حافظه داخلی را در اختیار کاربر قرار میدهد و همچنین در Xperia XA با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی ، تنها ۱۲ گیگابایت در دسترس کاربر میباشد و در آخر Xperia X در مدل ۳۲ گیگابایتی خود ، ۲۰ گیگابایت حجم را در اختیار کاربر قرار میدهد که اشغال شدن ۱۲ گیگابایت توسط سیستم عامل بسیار زیاد است . میزان حافظه در دسترس محصولات سونی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.