تعویض مودم‌ های وایمکس ایرانسل

تعویض مودم‌ های وایمکس ایرانسل با TD-LTE به صورت رایگان

نویسنده :مدیر

ایرانسل امروز با انتشار یک بیانیه گزارش داد که مودم‌ های وایمکس مشترکان خود را با مودم‌ های اینترنت پهن‌ باند ثابت نسل‌ های 4 و 4.5 به رایگان تعویض می‌کند.

ایرانسل امروز با انتشار یک بیانیه گزارش داد که مودم‌ های وایمکس مشترکان خود را با مودم‌ های اینترنت پهن‌ باند ثابت نسل‌ های ۴ و ۴.۵ به رایگان تعویض می‌کند.

تعویض مودم‌ های وایمکس ایرانسل

مشترکان مودم‌های وایمکس ایرانسل که تا به حال از تکنولوژی اینترنت ۲G ثابت استفاده می‌کردند از این پس می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی shop.irancell.ir  بخش «مودم»، قسمت «تعویض رایگان مودم» و با  ارائه شناسه وایمکس و نشانی Mac مودمی که در اختیار دارند، مودم قدیمی خود را با مودم TD-LTE تعویض کنند.

همچنین می توانند از طریق تماس با شماره‌ ۶۰۰ از خطوط ایرانسل و یا ۰۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط و یا مراجعه به فروشگاه‌های ایرنسل برای تعویض مودم‌ ها اقدام نمایند.

شرکت ایرنسل در این رابطه اطلاع داده است که تعویض مودم ها به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد، ضمنا مبالغ موجود در حساب‌های وایمکسی که فعال بوده‌اند، پس از طی مراحل تعویض به حساب مودم‌های نسل جدید  TD-LTE مشترکان انتقال خواهد یافت.

مودم‌های TDLTE جدید با پشتیبانی از تکنولوژی IPv6، از قابلیت Port forwarding/DMZ نیز بهره می‌برند و تا ۳۲ نفر می‌توانند از Wi-Fi و پنل نمایشگر مصرف دیتای آن استفاده کنند.

علاوه بر این، مشترکانی وایمکسی که شناسه وایمکس خود را در دسترس ندارند می‌توانند با مراجعه به قرارداد خرید و یا پیام‌های دریافتی مربوط به تمدید بسته اینترنت و همینطور قبوض دریافتی از آن استفاده کنند. همچنین نشانی Mac مودم هر دستگاه روی برچسب پشت مودمی که کاربر در اختیار دارد درج شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.