رونمایی از سایت بده بستان با هدف مبادله کالا با کالا

نویسنده :مدیر

با هدف مبادله کالا با کالا و تسریع روند معاوضه کالا باکالا توسط هموطنان عزیز، از سایت بده بستان به آدرس bedehbestan.com در 10آبان ماه 1396 رونمایی شد.

به گزارش بده بستان، سایت bedehbestan.com که یک سایت ثبت آگهی معاوضه رایگان در خصوص تعویض کالا با کالا و آگهی فروش کالا به صورت ویژه است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد تا فرایند مبادله کالا با کالا و تسریع روند معاوضه کالا باکالا توسط هموطنان عزیز را تسهیل کند.

رونمایی از سایت بده بستان

شهرام نپوری زاده  مدیرسایت بده بستان در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «..سایت هایی که تاکنون طراحی شده بیشتر درخصوص آگهی فروش یک کالا می باشد لذا از بابت مبادله کالا با کالا خلایی احساس می شد برای رفع این خلاء،  ایده طراحی این سایت درذهنم شکل گرفت وتصمیم گرفتم آنرا پیاده کنم تا هموطنان عزیزبتوانند جهت معاوضه و مبادله کالاهای خود با یکدیگر، به یک سایت تخصصی مراجعه نمایند.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « سایت بده بستان درحین سادگی درطراحی وظاهر گرافیکی، امکان دسترسی آسان به موضوع های مورد نظر کاربر را دارد وکاربر می تواند به راحتی ودر زمانی کوتاه بدون نیازبه ثبت نام وتایید ازطریق ایمیل آگهی رایگان ثبت کرده و  همچنین کالای مورد معاوضه خود را نیزدرج نماید.. همچنین یک فیلد اختصاصی برای تعیین قیمت توسط کاربر ویک فیلد جدای دیگر برای ثبت قیمت کارشناسی بازار در نظر گرفته شده تا مراجعه کننده متوجه تفاوت این دوقیمت بشود. ..همانطورکه گفتم تمایز این سایت با سایر سایت های اگهی فروش این است که این سایت به شکل تخصصی جهت مبادله کالا با کالا طراحی شده. و هنگامیکه..ممکن است فرایند فروش به طول بینجامد هوطنان عزیز از طریق معاوضه کالاهایشان با یکدیگر سریع تر به کالای مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند.

برخی امکانات و خدمات سایت بده بستان:

بده بستان، با هدف مبادله کالا با کالا و تسریع روند معاوضه کالا باکالا توسط هموطنان عزیز، امکانات و خدمات زیادی را ارائه می‌دهد که برخی از مهم‌ترین این امکانات موارد زیر هستند:

  • ارسال آگهی رایگان..برای مبادله و معاوضه انواع کالا از قبیل ملک- اتومیبل- گوشی- لوازم اداری و…
  • ..دسترسی  و طراحی آسان برای هرنوع کاربر
  • سهوات ثبت آگهی درزمان کوتاه بدون نیاز به ثبت نام و تایید ایمیل
  • امکان ارسال آگهی درتمام شهرها و محله ها

گفتنی است بده بستان، از پاییز ۹۶ فعال می باشد و علاقه مندان می توانند جهت ثبت آگهی معاوضه ، معاوضه زمین ، معاوضه خودرو ، معاوضه آپارتمان و هر گونه کالای دیگر از طریق این وب سایت اقدام کرده و آگهی خود را به صورت رایگان ثبت نمایند.

جهت ارسال ورود به سایت بده بستان و ارسال آگهی معاوضه رایگان روی لینک کلیک کنید.