بازی Dead Rising 4

شایعه معرفی شدن بازی Dead Rising 4 در نمایشگاه E3 2016

شایعه: Dead Rising 4 در E3 امسال معرفی میشود

نویسنده :مدیر

هر ساله با نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه E3 ، شایعات مختلفی در رابطه با اینکه قرار است چه اتفاقاتی در نمایشگاه بیفتد پخش میشد.یکی از جدیدترین شایعات در رابطه با سری بازی های Dead Rising بوده است که گفته میشود که بازی Dead Rising 4 در در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.

شایعه معرفی شدن بازی Dead Rising 4 در E3 2016

هر ساله با نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه E3 ، شایعات مختلفی در رابطه با اینکه قرار است چه اتفاقاتی در نمایشگاه بیفتد پخش میشد.یکی از جدیدترین شایعات در رابطه با سری بازی های Dead Rising بوده است که گفته میشود که بازی Dead Rising 4 در در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.
کارمند داخلی فعال در زمینه بازی های ویدئویی به تازگی اعلام در انجمن NeoGAF اعلام کرده است که بازی Dead Rising در E3 2016 معرفی خواهد شد.
این کارمند که با نام Ekim شناخته شده است تا به این لحظه هیچ اخباری را درباره بازی منتشر نکرده است و فقط خبر معرفی بازی را در E3 2016 را اعلام کرده است.شایعات دیگری نیز از بازی Dead Rising 4 منتشر شده است که گفته میشود بازی بدست کمپانی معروف و محبوب کپکام ساخته می شود تا هواردان و طرفداران این بازی همچنان راضی باقی بمانند.
اما هنوز سوال های زیادی در باره این بازی باقی مانده است که آیا بازی Dead Rising 4 مانند Dead Rising 3 فقط برای ویندوز و ایکس باکس عرضه خواهد شد و یا برای کنسول های دیگر نیز منتشر میشود.
بازی Dead Rising 4

۱ دیدگاه

  1. محمد گفت:

    عالیه عالیه عالیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.