بازی‌های انحصاری ایکس‌ باکس وان

بازی‌های انحصاری ایکس‌ باکس وان در سال ۲۰۱۶

نویسنده :مدیر

بازی‌های انحصاری ایکس‌ باکس وان ۲۰۱۶

علاوه بر بازی های معروف و پرطرفدار Gears of War 4 و Quantum Break بازی های زیادی هستند که فقط برای کنسول ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.که شما می‌توانید لیست بازی ها را در زیر مشاهده نمایید.

بازی Gears of War 4

بازی‌های انحصاری ایکس‌ باکس وان

یکی از پرطرفدارترین بازی های مایکروسافت است که با داستان آن بعد از اتفاقات نسخه سوم آن شروع خواهد شد.همچنین بازی Gears of War 4 در استودیوی جدید و تحت نظر “راد فرگوسن” ساخته خواهد شد.
تاریخ انتشار : پاییز ۲۰۱۶

بازی Quantum Break

بازی‌های انحصاری ایکس‌ باکس وان

بازی Quantum Break جدیدترین پروژه “رمدی” سازنده بازی “مکس پین” و بازی پرطرفدار “آلن ویک” است.بازی Quantum Break داستان مردی است که می‌تواند زمان را نگه دارد و زمان را دستکاری کند که می‌توانید بسیار جذاب و جالب باشد.

تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۹۵

Crackdown 3

بازی‌های انحصاری ایکس‌ باکس وان

Crackdown 3 یکی از بازی های پرطرفدار مایکروسافت است که در گیمزکام ۲۰۱۵ معرفی شد.این بازی دارای ویژگی‌هایی مانند تخریب پذیری بسیار طبیعی و گرافیک بسیار بالایی است.
بازی Crackdown 3 نیز دارای بخش چند نفه نیز می‌باشد که در یک نسخه بتا عرضه خواهد شد اما تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نشده است.

ReCore

بازی‌های انحصاری ایکس‌ باکس وان

ReCore نیز بازی جدید استودیو کام‌سپت است.داستان این بازی در باره دختری است که دارای قدرت های مختلف و عجیبی است که می‌توانید موجودات رباتیک را تسخیر کند. این بازی ابتدا قرار بود در بهار منتشر شود اما به تازگی تا سه‌ماه‌ی آخر سال به تعویق افتاد.

تاریخ انتشار: پاییز/زمستان ۲۰۱۶

Sea of Thieves

بازی‌های انحصاری ایکس‌ باکس وان

Sea of Thieves نام بازی جدید شرکت بازیسازی “Rare” است. که داستان آن درباره چند دزد دریایی است.همچنین این بازی یکی از بازی های برتر Rare است که با خلق یک دنیای بزرگ قرار است بازی‌کنندگان از نقاط مختلف را به خلق حماسه‌های دریایی وادار کند. این بازی در E3 سال پیش معرفی شد و قرار است است امسال عرضه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.