اسکنر گلکسی نوت 6

اسکنر گلکسی نوت 6 نوآوری دیگر از سامسونگ

تا کنون خبر ها و شایعات بسیاری درباره ی گلکسی نوت 6 وجود دارد که اگر حقیقت داشته باشد باید انتظار یک اَبَر گوشی هوشمند را از سوی سامسونگ داشته باشیم . شایعاتی همچون استفاده کردن از رم 6 گیگابایتی که از نوع خاصی از رم ها به نام DRAM استفاده میکند

اسکنر گلکسی نوت ۶ نوآوری دیگر از سامسونگ

نویسنده :مدیر

کمپانی سامسونگ هر سال همراه با عرضه ی سری گلکسی نوت خود ، نوآوری و تکنولوژی متفاوتی را همراه با آن به بازار عرضه می کند در این روند چشمگیر گلکسی نوت ، میتوان در گلکسی نوت 3 به قلم ویژه آن که تحول عظیمی نسبت به قلم های سری قبل خود داشت ، اشاره کرد . همچنین باید در گلکسی نوت 5 به حسگر ها و سنسور های ضربان قلب ، استرس سنج و ... اشاره کرد که نه تنها در سری نوت همراه بودند بلکه در سری اس گوشی های هوشمند سامسونگ نیز وجود دارند .

تا کنون خبر ها و شایعات بسیاری درباره ی گلکسی نوت ۶ وجود دارد که اگر حقیقت داشته باشد باید انتظار یک اَبَر گوشی هوشمند را از سوی سامسونگ داشته باشیم . شایعاتی همچون استفاده کردن از رم ۶ گیگابایتی که از نوع خاصی از رم ها به نام DRAM استفاده میکند ، اسکنر گلکسی نوت ۶ و  …. که انتظار ما را از این گوشی هوشمند بالا میبرد .

اسکنر گلکسی نوت 6

از سال گذشته میلادی شایعاتی مبنی بر استفاده کردن از اسکنر عنبیه چشم در گلکسی نوت وجود داشت که در گلکسی نوت ۵ شاهد آن نبودیم اما با استناد به اخباری که از سوی منبع خبری Android Headlines منتشر شده است این شایعه در گلکسی نوت ۶ قوت میگیرد و به احتمال زیاد شاهد حسگر بیومتریک عنبیه چشم در نسل جدید این گوشی هوشمند هستیم که اولین کاربرد اسکنر گلکسی نوت ۶ میتواند برای امنیت گوشی باشد .

در اخبار به دست آمده ، سامسونگ دو نام و علامت تجاری را در اروپا به ثبت رسانده که احتمال داده می شود به نسل بعدی گلکسی نوت مرتبط باشد . با توجه به عکس زیر دو نام تجاری «Samsung Iris» و «Samsung Eyeprint» توسط سامسونگ به ثبت رسیده است .

اسکنر گلکسی نوت 6

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.