آیفون 7

تصویری از قاب آیفون 7

با توجه به این قاب که متعلق به تولید کننده ی ایتالیایی میباشد ، اولین ویژگی که به چشم میخورد استفاده کردن کمپانی اپل از چهار شیار برای بلندگوهای آیفون ۷ است به طوریکه دو شیار بلندگو در پایین گوشی و دو شیار بلندگو در بالای گوشی قرار گرفته است

تصویری از قاب آیفون ۷ و برخی ویژگی های احتمالی

نویسنده :مدیر

تا کنون عکس ها و اطلاعات زیادی مبنی بر ظاهر و مشخصات فنی آیفون 7 فاش شده است ساعاتی پیش تصویری برای قاب آیفون 7 اپل به بیرون درز کرد که تنها یک عکس نیست بلکه نشان دهنده ی ویژگی هایی احتمالی از این گوشی هوشمند است . با ما در بررسی این ویژگی ها همراه باشید .

چندی پیش تصویری برای قاب آیفون ۷  که نسل جدید گوشی های هوشمند اپل میباشد به بیرون درز کرد و قرار است در تابستان امسال به صورت رسمی معرفی شود .

با توجه به این قاب که متعلق به تولید کننده ی ایتالیایی میباشد ، اولین ویژگی که به چشم میخورد استفاده کردن کمپانی اپل از چهار شیار برای بلندگوهای آیفون ۷ است به طوریکه دو شیار بلندگو در پایین گوشی و دو شیار بلندگو در بالای گوشی قرار گرفته است  و همچنین در پشت این گوشی هوشمند ترکیب جدید جایگزاری فلش و دوربین به صورت عمودی را شاهد هستیم که این ترکیب ما را به راحتی یاد گوشی های هوشمند شرکت سونی می اندازد . با توجه به همین اطلاعات کم میتوان نتیجه گرفت طراحی نسل هفتم گوشی هوشمند اپل ، دستخوش تغییرات بسیاری خواهد شد که این تغییرات به همینجا ختم نمیشود .

با کمی توجه بیشتر به عکس یاد شده میبینیم که اپل دیگر به تغییرات جزعی نسبت به نسل قبل خود اکتفا نکرده و مانند دیگر رقیبان خود در بازار گوشی های هوشمند ، قصد ایجاد تحولی در نسل هفت پرچمداران خود دارد از این جهت که باز هم شاهد اسنادی مبنی بر حذف جک ۳.۵ میلیمتری هستیم که کمپانی اپل از این راه قصد دارد حساب خود را از دیگر گوشی های هوشمند موجود در بازار جدا کند و راه انتقال صدا ، از طریق درگاه لایتینگ گوشی و بلوتوث میباشد و این عمل بسیار ریسک پذیری است و باعث میشود تولید کنندگان لوازم جانبی را برای تولید Handsfree مجهز به جک لایتینگ ، به جای استفاده کردن از جک ۳.۵ میلیمتری به چالش بکشد .

 

آیفون 7


۱۳۹۵/۳/۲

هر چه به زمان انتشار رسمی آیفون ۷ نزدیک میشویم تصاویر متعددی منتسب به آیفون ۷ اپل منتشر میشود که ناگفته نماند بنا بر روند سال های گذشته ، بیشتر عکس های منتشر شده را نمی توان به آیفون ۷ واقعی نسبت داد اما با ا خبار جدیدی که از سوی این منبع منتشر شده است ، این عکس ها بیشترین تشابه را میتواند با آیفون ۷ داشته باشد . تصاویری که در ادامه مطلب مشاهده می‌کنید با توجه به اینکه براساس نقشه‌های ۳D تهیه شده ، پس میتوان نتیجه گرفت که رنگ های به کار برده شده رسمی نیستند . 

آیفون 7

طرح های ۳D آیفون ۷

همانطور که انتظار میرفت ،  آیفون ۷ دیگر خطوط آنتن به کار برده شده در نسل های قبلی خود مانند آیفون ۶S را ندارد و ظاهری خلوت تر در پشت گوشی را شاهد هستیم و مانند آیفون ۶ دوربین نیز کمی از بدنه ی گوشی بیرون زده است .

در لبه‌ی پایینی گوشی می‌توان به دو قسمت شیار استفاده شده اشاره کرد . این شیارها در دو طرف درگاه لایتینگ قرار دارند که در نسل پنج آیفون نیز شاهد این موضوع بودیم ولی کمپانی اپل دوباره در نسل هفتم گوشی های هوشمند خود تصمیم به استفاده از همین الگوریتم کرده که آیفون های ۶ و ۶S استفاده نکرد همچنین با کمی توجه میتوان فهمید که شایعه ی حذف جک ۳.۵ میلیمتری در آیفون ۷ ،  خیلی به واقعیت نزدیک است .

با توجه به تمامی شایعاتی که تا کنون به بیرون درز کرده است ما همچنان مشتاقیم دوربین اصلی دوگانه و پشتیبانی از گواهینامه ضد آب را در آیفون ۷ شاهد باشیم .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.